Hay Oto Kurtarma olarak, Avcılar’da oto kurtarma hizmetini 7/24 vermekteyiz. Oto kurtarma ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak oto kurtarma fiyatı alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avcılar’da bir telefon kadar uzağınızda.

Avcılar, Ambarlı, Firuzköy, Gümüşpala ve Denizköşkler bölgelerinde oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermekteyiz. Telefon numaralarımızdan bize ulaşarak kurtarıcı fiyatı alabilir, İstanbul’un farklı bölgelerinde bulunan çekicilerimiz ile de hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Yol yardım hizmetleri için lütfen bizimle 0532 214 11 70 numaralı telefonumuzdan iletişime geçin.

Hay Oto Kurtarma olarak; Avcılar’ın farklı noktalarında bulunan araç parkurlarımızdaki oto çekicilerimiz ile 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

Hizmet verdiğimiz ilçe ve semtleri aşağıda bulabilirsiniz. Yılın her günü ve günün her saati hızlı ve güvenilir çekici hizmeti vermekteyiz.

Araç parkurumuzda otomobil, otobüs, kamyon, tır ve iş makinaları için çekici bulunmaktadır.

avcılar yol yardım
avcılar çekici
avcılar oto kurtarıcı
avcılar kurtarıcı

Avcılar Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Hay Oto Kurtarma olarak, Avcılar ilçesinin Ambarlı, Firuzköy, Gümüşpala ve Denizköşkler bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Avcılar ilçesinde oto kurtarıcı ve yol yardım hizmetleri için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

EtiketlerAvcılar çekici, avcılar kurtarıcı, avcılar yol yardım, avcılar oto çekici, avcılar oto kurtarıcı, avcılar araba çekme, avcılar araba kurtarıcı, avcılar araba kurtarma, avcılar araç çekici, avcılar araç kurtarıcı, avcılar araç kurtarma, avcılar oto kurtarma