Hay Oto Kurtarma olarak, Avrupa Yakası’nda otobüs kurtarma hizmetini 7/24 vermekteyiz. Otobüs kurtarma ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilir, otobüs çekici fiyatı alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa Yakası’nda bir telefon uzağınızda.

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu bölgelerinde otobüs kurtarıcı ve yol yardım hizmetleri vermekteyiz. Telefonlarımızdan bize ulaşarak kurtarıcı fiyatı alabilir, İstanbul’un farklı bölgelerinde bulunan çekicilerimizden hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Yol yardım hizmetleri için lütfen bizimle 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan iletişime geçin.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki otobüs çekicilerimiz ile 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

Otobüs Çekici

otobüs çekici

Otobüs çekici hizmetlerimiz kapsamında İstanbul’un farklı noktalarında otobüsler için orta ve büyük boy çekiciler bulundurmaktayız.

Otobüs Kurtarıcı

otobüs nakliye

Otobüs kurtarıcı hizmetlerimiz kapsamında İstanbul’un farklı noktalarında otobüsler için orta ve büyük boy çekiciler bulundurmaktayız.

Otobüs Nakliye

otobüs taşıma

Otobüs nakliye hizmetlerimiz kapsamında İstanbul’un farklı noktalarında otobüsler için orta ve büyük boy çekiciler bulundurmaktayız.

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70