Hay Oto Kurtarma olarak, Avrupa Yakası’nda kamyon çekici hizmetini 7/24 vermekteyiz. Kamyon çekici ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilir, kamyon çekici fiyatı alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Avrupa Yakası’nda bir telefon uzağınızda.

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu bölgelerinde kamyon kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermekteyiz. Telefonlarımızdan bize ulaşarak kurtarıcı fiyatı alabilir, İstanbul’un farklı bölgelerinde bulunan kamyon çekicilerimizden hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Yol yardım hizmetleri için lütfen bizimle 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan iletişime geçin.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki kamyon kurtarıcılarımız ile 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

Hizmet verdiğimiz ilçe ve semtleri aşağıda bulabilirsiniz. Yılın her günü, günün her saati hızlı ve güvenilir çekici hizmeti vermekteyiz.

Araç parkurumuzda otomobil, otobüs, kamyon, tır ve iş makinaları için çekici bulunmaktadır.

Kamyon Çekici

iş makinası kamyon taşıma

Kamyon çekici hizmetlerimiz kapsamında İstanbul’un farklı bölgelerinde kamyon ve tırlar için orta ve büyük ölçekli kamyon ve tır çekicileri bulundurarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kamyon Kurtarıcı

kamyon kurtarıcı

Kamyon kurtarıcı hizmetlerimiz kapsamında İstanbul’un farklı bölgelerinde kamyon ve tırlar için orta ve büyük ölçekli araç çekici bulundurmaktayız.

Kamyon Nakliye

kamyon nakliye

Kamyon nakliye hizmetlerimiz kapsamında İstanbul’un farklı bölgelerinde kamyon ve tırlar için orta ve büyük ölçekli araç çekici bulundurmaktayız.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70