Hay Oto Kurtarma olarak, Beşiktaş’ta kamyon çekici hizmetini 7/24 vermekteyiz. Kamyon çekici ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilir, kamyon çekici fiyatı alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Beşiktaşta bir telefon uzağınızda.

Beşiktaş, Akaretler, Aşiyan, Ihlamur, Serencebay, Kranfilköy, Valideçeşme, Dolmabahçe, Maçka, Çırağan bölgelerinde kamyon kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermekteyiz. Telefonlarımızdan bize ulaşarak kurtarıcı fiyatı alabilir, İstanbul’un farklı bölgelerinde bulunan kamyon çekicilerimizden hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Yol yardım hizmetleri için lütfen bizimle 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan iletişime geçin.

Hay Oto Kurtarma olarak; Beşiktaş’ın farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki kamyon kurtarıcılarımız ile 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

Hizmet verdiğimiz ilçe ve semtleri aşağıda bulabilirsiniz. Yılın her günü, günün her saati hızlı ve güvenilir çekici hizmeti vermekteyiz.

Araç parkurumuzda otomobil, otobüs, kamyon, tır ve iş makinaları için çekici bulunmaktadır.

HİZMET BÖLGELERİMİZ