Hay Oto Kurtarma olarak, Avcılar ilçesinin Gümüşpala, Ambarlı, Mustafa Kemal Paşa, Yeşilkent, Cihangir, Firuzköy, Tahtakale, Denizköşkler, Merkez ve Üniversite bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Gümüşpala bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon kadar uzağınızda.

Gümüşpala Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzda ki oto çekicilerimiz ile Gümüşpala’nın tüm bölgelerinde, 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

gümüşpala araç çekici gümüşpala çekici gümüşpala kurtarıcı gümüşpala oto çekici gümüşpala oto kurtarıcı

Gümüşpala Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü ve günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobil, tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerGümüşpala çekici, gümüşpala kurtarıcı, gümüşpala yol yardım, gümüşpala oto çekici, gümüşpala oto kurtarıcı, gümüşpala araba çekme, gümüşpala araba kurtarıcı, gümüşpala araba kurtarma, gümüşpala araç çekici, gümüşpala araç kurtarıcı, gümüşpala araç kurtarma, gümüşpala oto kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70