Hay Oto Kurtarma olarak, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde forklift taşıma ve forklift nakliye hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki  farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. İstanbul’da forklift çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak forklift taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında forklift nakliye ihtiyacınız için bir telefon uzağınızda.

Forklift Taşıma ve Nakliye Hizmetleri

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile forklift taşıma hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız forklift nakliye ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile İstanbulun tüm bölgelerinde 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

forklift iş makinası taşıma iş makinası nakliye taşıma forklift iş makinası kamyon taşıma forklift taşıma ve nakliye forklift taşıma nakliye çekici kurtarıcı

 

Forklift Nakliye

Olası bir kaza durumunda İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü, günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobilden tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

Etiketler: Forklift taşıma, forklift nakliye, forklift nakliyat, forklift kurtarıcı, forklift çekici, iş makinası çekici, iş makinası taşıma, iş makinası kurtarıcı, istanbul forklift taşıma, istanbul forklift nakliye

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70