Hay Oto Kurtarma olarak, Şehitler Köprüsü diğer adı ile Boğaz Köprüsü, Zincirlikuyu, Şişli, Mecidiyeköy, Çağlayan, Okmeydanı, Perpa, Halıcıoğlu, Eyüp, Ayvansaray, Edirnekapı, Vatan Caddesi, Bayrampaşa, Maltepe, Topkapı, Cevizlibağ, Merter, İncirli, Bahçelievvler, Şirinevler, Yenibosna, Sefaköy, Beşyol, Florya, Cennet, Küçükçekmece, Şükrübey, Avcılar, Haramidere, Güzelyurt, Beylikdüzü ve Hadımköy güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. E5 güzergahında oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki  farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon uzağınızda.

E5 Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile E5 üzerindeki tüm bölgelerinde 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

 

e5 oto çekici e5 oto kurtarıcı e5 yol yardım e5 çekici e5 kurtarıcı

E5 Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü, günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobilden tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerŞehitler Köprüsü Çekici, Şehitler Köprüsü Kurtarıcı, Şehitler Köprüsü Yol Yardım, Şehitler Köprüsü Oto Çekici, Boğaz Köprüsü Çekici, Boğaz Köprüsü Kurtarıcı, Boğaz Köprüsü Yol Yardım, Boğaz Köprüsü Oto Çekici, Zincirlikuyu, Zincirlikuyu Çekici, Zincirlikuyu Kurtarıcı, Zincirlikuyu Yol Yardım, Zincirlikuyu Oto Çekici, Zincirlikuyu Oto Kurtarıcı, Şişli, Şişli Çekici, Şişli Kurtarıcı, Şişli Yol Yardım, Şişli Oto Çekici, Şişli Oto Kurtarıcı, Mecidiyeköy Çekici, Mecidiyeköy Kurtarıcı, Mecidiyeköy Yol Yardım, Mecidiyeköy Oto Çekici, Mecidiyeköy Oto Kurtarıcı, Çağlayan Çekici, Çağlayan Kurtarıcı, Çağlayan Yol Yardım, Çağlayan Oto Çekici, Çağlayan Oto Kurtarıcı, Okmeydanı Çekici, Okmeydanı Kurtarıcı, Okmeydanı Yol Yardım, Okmeydanı Oto Çekici, Okmeydanı Oto Kurtarıcı, Perpa Çekici, Perpa Kurtarıcı, Perpa Yol Yardım, Perpa Oto Çekici, Perpa Oto Kurtarıcı, Halıcıoğlu Çekici, Halıcıoğlu Kurtarıcı, Halıcıoğlu Yol Yardım, Halıcıoğlu Oto Çekici, Halıcıoğlu Oto Kurtarıcı, Eyüp Çekici, Eyüp Kurtarıcı, Eyüp Yol Yardım, Eyüp Oto Çekici, Eyüp Oto Kurtarıcı, Ayvansaray, Edirnekapı, Vatan Caddesi, Bayrampaşa, Maltepe, Topkapı, Cevizlibağ, Merter, İncirli, Bahçelievvler, Şirinevler, Yenibosna, Sefaköy, Beşyol, Florya, Cennet, Küçükçekmece, Şükrübey, Avcılar, Haramidere, Güzelyurt, Beylikdüzü, Hadımköy

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70