Hay Oto Kurtarma olarak, Esenyurt ilçesinin Ardıçlıevler, Haramidere, İncirtepe, Kıraç, Mehterçeşme ve Saadetdere bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Esenyurt bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki  farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon uzağınızda.

Esenyurt Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile Esenyurttaki tüm bölgelerde 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

esenyurt çekici esenyurt kurtarıcı esenyurt oto çekici esenyurt oto kurtarıcı esenyurt yol yardım

 

Esenyurt Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü, günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobilden tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerEsenyurt çekici, esenyurt kurtarıcı, esenyurt yol yardım, esenyurt oto çekici, esenyurt oto kurtarıcı, esenyurt araba çekme, esenyurt araba kurtarma, esenyurt araba kurtarıcı, esenyurt araç çekici, esenyurt araç kurtarıcı, esenyurt araç kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70