Hay Oto Kurtarma olarak, Beylikdüzü ilçesinin Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu ve Merkez Köyler bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Beylikdüzü bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki  farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon uzağınızda.

Beylikdüzü Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile Beylikdüzündeki tüm bölgelerde 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

beylikdüzü çekici beylikdüzü kurtarıcı beylikdüzü oto çekici beylikdüzü oto kurtarıcı beylikdüzü yol yardım

Beylikdüzü Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü, günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobilden tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerBeylikdüzü çekici, beylikdüzü kurtarıcı, beylikdüzü yol yardım, beylikdüzü oto çekici, beylikdüzü oto kurtarıcı, beylikdüzü araba çekme, beylikdüzü araba kurtarıcı, beylikdüzü araba kurtarma, beylikdüzü araç çekici, beylikdüzü araç kurtarıcı, beylikdüzü araç kurtarma, beylikdüzü oto kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70