Hay Oto Kurtarma olarak, Küçükçekmece ilçesinin Cennet, Florya ve Yanyol bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Cennet bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki  farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon uzağınızda.

Cennet Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile Cennet, Floryanın tüm bölgelerinde 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

cennet çekici cennet oto çekici cennet kurtarıcı cennet oto kurtarıcı cennet yol yardım

 

Cennet Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü, günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobilden tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerCennet çekici, cennet kurtarıcı, cennet yol yardım, cennet oto çekici, cennet oto kurtarıcı, cennet araba çekme, cennet araba kurtarıcı, cennet araba kurtarma, cennet araç çekici, cennet araç kurtarıcı, cennet araç kurtarma, cennet oto kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70