Hay Oto Kurtarma olarak, Şişli ilçesinin Zincirlikuyu bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Zincirlikuyu bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki  farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon uzağınızda.

Zincirlikuyu Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile Zincirlikuyu ve Şişlinin tüm bölgelerinde 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

 

zincirlikuyu yol yardım zincirlikuyu çekici zincirlikuyu kurtarıcı zincirlikuyu oto kurtarıcı zincirlikuyu oto çekici

Zincirlikuyu Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü, günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobilden tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerZincirlikuyu çekici, Zincirlikuyu kurtarıcı, Zincirlikuyu yol yardım, Zincirlikuyu oto çekici, Zincirlikuyu oto kurtarıcı, Zincirlikuyu araba çekme, Zincirlikuyu araba kurtarıcı, Zincirlikuyu araba kurtarma, Zincirlikuyu araç çekici, Zincirlikuyu araç kurtarıcı, Zincirlikuyu araç kurtarma, Zincirlikuyu oto kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70