Hay Oto Kurtarma olarak, Avcılar ilçesinin Ambarlı, Firuzköy, Gümüşpala ve Denizköşkler semtlerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki  farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Avcılar’da oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon uzağınızda.

Avcılar Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile Avcıların tüm bölgelerinde 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

avcılar çekici avcılar kurtarıcı avcılar oto çekici avcılar oto kurtarıcı avcılar yol yardım

 

Avcılar Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü, günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobilden tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerAvcılar çekici, avcılar kurtarıcı, avcılar yol yardım, avcılar oto çekici, avcılar oto kurtarıcı, avcılar araba çekme, avcılar araba kurtarıcı, avcılar araba kurtarma, avcılar araç çekici, avcılar araç kurtarıcı, avcılar araç kurtarma, avcılar oto kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70