Hay Oto Kurtarma olarak, İstanbul ilinin tüm ilçe ve semtlerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki  farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. İstanbul’da oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon uzağınızda.

İstanbul Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile İstanbulun tüm bölgelerinde 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

avrupa yakası yol yardım istanbul oto çekici istanbul oto kurtarıcı istanbul çekici istanbul kurtarıcı istanbul yol yardım istanbul kaza yol yardım yol yardım çekici yol yardım kurtarıcı yol yardım oto çekici

İstanbul Yol Yardım

Olası bir kaza durumunda İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü, günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobilden tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

Etiketler: Yol yardım, yol yardımı, yol yardım istanbul, yol yardım hizmetleri, yol yardım firmaları, yol yardım asistans firmaları, yol yardım fiyatları, oto çekici, yol yardım çekici, en yakın oto çekici, oto çekici fiyatları, istanbul oto çekici, oto kurtarıcı, oto kurtarıcı fiyatları, en yakın oto kurtarıcı, istanbul oto kurtarıcı.

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70