Hay Oto Kurtarma olarak, Bakırköy ilçesinin Kartaltepe, Cevizlik, Florya, Ataköy, Yeşilköy, Zuhuratbaba ve Zeytinlik bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Kartaltepe bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon kadar uzağınızda.

Kartaltepe Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzda ki oto çekicilerimiz ile Kartaltepe’nin tüm bölgelerinde, 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

kartaltepe araç çekici kartaltepe çekici kartaltepe kurtarıcı kartaltepe oto çekici kartaltepe yol yardım

Kartaltepe Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü ve günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobil, tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerKartaltepe çekici, kartaltepe kurtarıcı, kartaltepe yol yardım, kartaltepe oto çekici, kartaltepe oto kurtarıcı, kartaltepe araba çekme, kartaltepe araba kurtarıcı, kartaltepe araba kurtarma, kartaltepe araç çekici, kartaltepe araç kurtarıcı, kartaltepe araç kurtarma, kartaltepe oto kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70