Hay Oto Kurtarma olarak, Bakırköy ilçesinin Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik ve Zuhuratbaba bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Ataköy bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon kadar uzağınızda.

Ataköy Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzda ki oto çekicilerimiz ile Ataköy’ün tüm bölgelerinde, 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

ataköy araç çekici ataköy çekici ataköy oto çekici ataköy oto kurtarıcı ataköy yol yardım

Ataköy Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü ve günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobil, tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerAtaköy çekici, ataköy kurtarıcı, ataköy yol yardım, ataköy oto çekici, ataköy oto kurtarıcı, ataköy araba çekme, ataköy araba kurtarıcı, ataköy araba kurtarma, ataköy araç çekici, ataköy araç kurtarıcı, ataköy araç kurtarma, ataköy oto kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70