Hay Oto Kurtarma olarak, İstoç bölgesinden İkitelli, Basın Ekspres, Bağcılar, Halkalı, Sefaköy semtlerine güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. İstoçta oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında halkalıda bir telefon uzağınızda.

İstoç Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile İstoç’ta 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

 

istoç kurtarıcı istoç oto kurtarıcı istoç oto çekici

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70