Hay Oto Kurtarma olarak, İstanbul’un tüm bölgelerinde güvenli ve hızlı forklift çekici hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile iş makinalarınız ve forkliftleriniz için taşıma ve nakliye çözümleri üretiyoruz. İstanbul’da forklift taşıma hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak forklift çekici talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız ihtiyacınız olması halinde bir telefon uzağınızda.

Forklift Çekici, Taşıma ve Nakliye Hizmetleri

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile forklift çekici hizmetlerimizin yanında, oto çekici, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız iş makinası taşıma ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile İstoç’ta 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

forklift çekici kurtarıcı forklift taşıma nakliye iş makinası kurtarıcı iş makinası taşıma

 

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70