Hay Oto Kurtarma olarak, Beylikdüzü ilçesinin Kavaklı, Adnan Kahveci, Cumhuriyet, Yakuplu, Barış, Dereağzı, Marmara, Büyükşehir, Gürpınar ve Sahil bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Kavaklı bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon kadar uzağınızda.

Kavaklı Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzda ki oto çekicilerimiz ile Kavaklı’nın tüm bölgelerinde, 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

kavaklı araç çekici kavaklı çekici kavaklı kurtarıcı kavaklı oto kurtarıcı kavaklı yol yardım

Kavaklı Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü ve günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobil, tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerKavaklı çekici, kavaklı kurtarıcı, kavaklı yol yardım, kavaklı oto çekici, kavaklı oto kurtarıcı, kavaklı araba çekme, kavaklı araba kurtarıcı, kavaklı araba kurtarma, kavaklı araç çekici, kavaklı araç kurtarıcı, kavaklı araç kurtarma, kavaklı oto kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70