Hay Oto Kurtarma olarak, İstanbul ilinin tüm ilçe ve semtlerine ve Anadoluya güvenli ve hızlı iş makinası taşıma ve iş makinası nakliye hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan çekicilerimiz ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. İstanbul’da iş makinası taşıma hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında halkalıda bir telefon uzağınızda.

İş Makinası Taşıma, Nakliye ve Çekici

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız iş makinası nakliye ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile İstanbul’da 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

iş makinası nakliyeiş makinası taşıma ve nakliyeiş makinası kurtarıcı

 

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70