Hay Oto Kurtarma olarak, Bağcılar ve Güneşli bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Güneşli bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki  farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon uzağınızda.

Güneşli Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile Güneşli’nin tüm bölgelerinde 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

güneşli yol yardım güneşli çekici güneşli kurtarıcı güneşli oto çekici güneşli oto kurtarıcı

 

Güneşli Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü, günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobilden tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerGüneşli çekici, güneşli kurtarıcı, güneşli yol yardım, güneşli oto çekici, güneşli oto kurtarıcı, güneşli araba çekme, güneşli araba kurtarıcı, güneşli araba kurtarma, güneşli araç çekici, güneşli araç kurtarıcı, güneşli araç kurtarma, güneşli oto kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70