Hay Oto Kurtarma olarak, FSM otoyolu güzergahında ve bağlantı yollarında güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü otoyolu güzergahında oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon kadar uzağınızda.

FSM Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzda ki oto çekicilerimiz ile FSM güzergahının tüm bölgelerinde, 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

FSM Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol YardımFSM Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol YardımFSM Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol YardımFSM Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol YardımFSM Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

FSM Oto Yolu Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü ve günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobil, tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerFSM Çekici, FSM Kurtarıcı, FSM Yol Yardım, FSM Oto Çekici, FSM Oto Kurtarıcı, FSM Araba Çekme, FSM Araba Kurtarıcı, FSM Araba Kurtarma, FSM Araç Çekici, FSM Araç Kurtarıcı, FSM Araç Kurtarma, FSM Oto Kurtarma, FSM Oto Yolu Çekici, FSM Oto Yolu Kurtarıcı, FSM Oto Yolu Yol Yardım, FSM Oto Yolu Oto Çekici, FSM Oto Yolu Oto Kurtarıcı, FSM Oto Yolu Araba Çekme, FSM Oto Yolu Araba Kurtarıcı, FSM Oto Yolu Araba Kurtarma, FSM Oto Yolu Araç Çekici, FSM Oto Yolu Araç Kurtarıcı, FSM Oto Yolu Araç Kurtarma, FSM Oto Yolu Oto Kurtarma, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Çekici, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Kurtarıcı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Yol Yardım, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Oto Çekici, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Oto Kurtarıcı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Araba Çekme, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Araba Kurtarıcı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Araba Kurtarma, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Araç Çekici, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Araç Kurtarıcı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Araç Kurtarma, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Oto Kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70