Hay Oto Kurtarma olarak, Büyükçekmece ilçesinin Celaliye (Kamiloba), Kumburgaz, Mimarsinan ve Tepecik bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Büyükçekmece bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon kadar uzağınızda.

Büyükçekmece Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzda ki oto çekicilerimiz ile Büyükçekmece’nin tüm bölgelerinde, 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

büyükçekmece oto kurtarıcı büyükçekmece çekici büyükçekmece kurtarıcı büyükçekmece oto çekici büyükçekmece araç çekici

Büyükçekmece Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü ve günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobil, tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerBüyükçekmece çekici, büyükçekmece kurtarıcı, büyükçekmece yol yardım, büyükçekmece oto çekici, büyükçekmece oto kurtarıcı, büyükçekmece araba çekme, büyükçekmece araba kurtarıcı, büyükçekmece araba kurtarma, büyükçekmece araç çekici, büyükçekmece araç kurtarıcı, büyükçekmece araç kurtarma, büyükçekmece oto kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70