Hay Oto Kurtarma olarak, Küçükçekmece ilçesinin Beşyol, Sefaköy ve E5 güzergahı bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Sefaköy ve Beşyol bölgelerinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki  farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon uzağınızda.

Beşyol Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile Beşyol ve Küçükçekmece’nin tüm bölgelerinde 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

beşyol çekici beşyol kurtarıcı beşyol oto çekici beşyol oto kurtarıcı beşyol yol yardım

 

Beşyol Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü, günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobilden tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerBeşyol çekici, beşyol kurtarıcı, beşyol yol yardım, beşyol oto çekici, beşyol oto kurtarıcı, beşyol araba çekme, beşyol araba kurtarıcı, beşyol araba kurtarma, beşyol araç çekici, beşyol araç kurtarıcı, beşyol araç kurtarma, beşyol oto kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70