Hay Oto Kurtarma olarak, Bayrampaşa ilçesinin Altıntepsi, Muratpaşa, Numunebağ ve Yıldırım bölgelerinde güvenli ve hızlı oto çekici hizmeti vermekteyiz. Bayrampaşa bölgesinde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak için 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan bize ulaşarak yol yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki  farklı noktalarında 7 gün 24 saat hazır bulunan araçlarımız ile kaza mahalline en kısa sürede ulaşıyor ve çözüm üretiyoruz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında oto kurtarıcı ihtiyacınız için bir telefon uzağınızda.

Bayrampaşa Oto Çekici, Kurtarıcı ve Yol Yardım

Çekici parkurumuzda bulunan araçlarımız ile oto çekici hizmetlerimizin yanında, ahtapot çekici, tır çekici, kamyon çekici, otobüs çekici, iş makinesi çekici hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm çekici ihtiyaçlarınız için tek çatı altında geniş araç parkuru bulunduran firmamız oto kurtarıcı ihtiyaçlarınız için yılın her günü ve günün her saati hizmet vermeye hazır personel ve kurtarıcı bulundurmaktadır.

Hay Oto Kurtarma olarak; İstanbul’un farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile Bayrampaşa’nın tüm bölgelerinde 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

bayrampaşa yol yardım bayrampaşa oto çekici bayrampaşa oto kurtarıcı bayrampaşa çekici bayrampaşa kurtarıcı

 

Bayrampaşa Oto Kurtarıcı

Olası bir kaza durumunda İstanbulun avrupa ve anadolu yakasında 7/24 hazır bulunan çekicilerimiz ile yol yardım ihtiyaçlarınıza yılın her günü, günün her saati cevap verebiliyoruz. Geniş kurtarıcı parkurumuz ile otomobilden tır ve otobüse kadar yol yardım talebinde bulunan birçok araca hizmet verebilmekteyiz.

EtiketlerBayrampaşa çekici, bayrampaşa kurtarıcı, bayrampaşa yol yardım, bayrampaşa oto çekici, bayrampaşa oto kurtarıcı, bayrampaşa araba çekme, bayrampaşa araba kurtarıcı, bayrampaşa araba kurtarma, bayrampaşa araç çekici, bayrampaşa araç kurtarıcı, bayrampaşa araç kurtarma, bayrampaşa oto kurtarma

Call Now ButtonHemen Ara - 0532 214 11 70