Hay Oto Kurtarma olarak, Beyoğlu’nda oto kurtarma hizmetini 7/24 vermekteyiz. Oto kurtarma ihtiyaçlarınız için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilir, oto kurtarma fiyatı alabilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza durumlarında Beyoğlu’nda bir telefon uzağınızda.

Beyoğlu, Okmeydanı, Arapcami, Asmalı Mescit, Cihangir, Dolapdere, Galata, Hasköy, İstiklal, Kabataş, Kaptanpaşa, Karaköy, Kasımpaşa, Kemankeş, Kocatepe, Kulaksız, Piripaşa, Piyalepaşa, Şişhane, Sütlüce, Taksim, Tarlabaşı, Tepebaşı, Yahya Kemal, Yenişehir bölgelerinde oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermekteyiz. Telefonlarımızdan bize ulaşarak kurtarıcı fiyatı alabilir, Beyoğlu’nun farklı bölgelerinde bulunan çekicilerimizden hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Yol yardım hizmetleri için lütfen bizimle 0532 214 11 70 nolu telefonumuzdan iletişime geçin.

Hay Oto Kurtarma olarak; Beyoğlu’nun farklı noktalarında bulunan parkurumuzdaki oto çekicilerimiz ile 7/24 hazır yol yardım ekibimizle her durumda yanınızdayız.

Hizmet verdiğimiz ilçe ve semtleri aşağıda bulabilirsiniz. Yılın her günü, günün her saati hızlı ve güvenilir çekici hizmeti vermekteyiz.

Araç parkurumuzda otomobil, otobüs, kamyon, tır ve iş makinaları için çekici bulunmaktadır.

HİZMET BÖLGELERİMİZ